Ai Type Keyboard Free Klavye

Donanım
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 15 MB
  • Version 2.2.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma A.I.type
Telefonunuza yepyeni özellik katacak bu mükemmel uygulamayı siz de hemen şimdi indirin ve farkı görün.

 Telefonunuza klavye özelliği katmaya ne dersiniz? Akıllı klavye ile telefonda işlem yapmak artık sizin için çok daha kolay olacak. Mesajlaşmak, internette site aramak, birinin ismini telefon rehberinde aratmak ve daha pek çok işlemi saniyeler içinde gerçekleştirebileceksiniz. Bu program sayesinde siz daha yazarken yazmaya çalıştığınız kelimeyi anlayan ve size hazır şekilde yazan bir klavyeye sahip olma şansınız olacak. Hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız hem de artık kelimeleri sonuna kadar yazmaya çalışmayacaksınız. Siz daha kelimeyi yazarken ne yazmaya çalıştığınıza dair size seçenekler sunacak ve siz yazma zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. 

 Hayatınızı kolaylaştıracak, telefonunuza yenilik ve hız katacak bu mükemmel program sayesinde siz de pek çok külfetten kurtulmuş olacaksınız. İstediğiniz yazma dilini seçebilirsiniz. Bu klavye sayesinde yabancı dillerde de mesaj yazmak çok kolay olacak. Kendi dilinizde gösterdiği tüm özelliği yabancı dilde de gösterecek. Siz sadece başlayın ve gerisini bu akıllı klavyeye bırakın. Sahip olduğunuz normal özellikteki telefonunuza yeni bir renk getirecek bu akıllı klavye sizin için büyük kolaylık olacak.

 Harika özellikleri olan bu hızlı ve akıllı klavyeye siz de hemen sahip olun. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Hızlı ve kolay bir şekilde inen bu kaliteli klavye uygulamasını kaçırmayın ve hemen sahip olun.

Daha Fazla Göster
Ai Type Keyboard Free Klavye indir